Animasyon eğlence forumu...

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

karışık komedi muutlaka bakın

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
pivot ging
Onbaşı
Onbaşı

Konu Sayısı : 4
Rep : 0

MesajKonu: karışık komedi muutlaka bakın   Salı Ağus. 03, 2010 7:26 pm

Adamın biri hayatı boyunca küfür etmiş. Sonunda adam ölmüş. Adamı cezalandırmak için cehennemin ceza odalarında zebaniler tarafından dolandırılıp sorular soruyorlarmış 1. odada yanan insanlar 2. odada kesilenler ... devam ederken bizimki korkmuş hiç birini istememiş. En son odada ise yarı beline kadar pisliğe batmış insanlar ve ağızlarında birer sigara cezalarını çekiyorlarmış. Bizimki hemen atlamış :
-İşte işte beni buraya koyun. Cezamı çekerim, demiş. Neyse aradan 15 dakika geçtikten sonra zebaniler gelmiş. Ve :
-Tamam artık dinlendiniz yeter. Şimdi amuda kalkın, demiş nakliyat Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı.Ama o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi. Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı.Baktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, uslu oturuyordu.
-Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu. Adam :
-Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdi.Onlarda benim öğrencilerim.Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum. Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti.Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi. Pilot:
-Aman çok güzel! diye sevindi.Herhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü. Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu.Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti.Gidip bakmak istedi. Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi! Dehşetle sordu :
-Öğrencilerin nerede?, diye...
-Dersler bitti.Hepsini evlerine gönderdim! prova Iki deli akil hastanesinden kaçmis. Tüm aramalara karsi kimse bu delileri bulamamis. Doktorlar ümitlerini kestikleri an deliler çika gelmis. Doktorlar hayretle :
- Niye geldiniz, demis. Deliler :
- Yarin kaçacagizda, onun provasini yaptik, demisler... arkadaşlar hegün iki yeni fukra gelecek beleyin Büyük gülüş
[C][N][B]
PATRON
PATRON

Konu Sayısı : 122
Rep : 14

Cüzdan
Stick: 10
SM Dolar SM Dolar: 150

MesajKonu: Geri: karışık komedi muutlaka bakın   Çarş. Ağus. 04, 2010 7:00 pm

Fıkraları ayırırsan iyi olur iki fıkra arasında bağlantı kurmaya çalıştım okurken Gülme

Gülme Gülme Gülme
http://stickmekan.yetkinforum.org
pivot ging
Onbaşı
Onbaşı

Konu Sayısı : 4
Rep : 0

MesajKonu: Geri: karışık komedi muutlaka bakın   Çarş. Ağus. 04, 2010 8:06 pm

tamam
Sponsored content

MesajKonu: Geri: karışık komedi muutlaka bakın   

karışık komedi muutlaka bakın